Bohaterowie

Crystal (lat 17)
Główna bohaterka opowiadania. Uczy się w klasie o profilu psychologicznym. W życiu ważna jest dla niej nauka, rodzina i przyjaciele. W klasie uważana jest za najlepszą uczennicę. Jednak zmienia się nie do poznania po spotkaniu w swoim życiu pewnego chłopaka. 

Klara (lat 20)
Siostra Crystal. Mieszka wraz ze swoim chłopakiem w Warszawie niedaleko mieszkania Crystal. Obiecała rodzicom opiekę nad swoją siostrą. Jednak nie zawsze się jej to udaje. 

Izabela-Iz (lat 17)
Najlepsza przyjaciółka Crystal. Uczy się w klasie o profilu medycznym. Imprezowiczka. Wiele osób uważa że pomyliła powołanie.

Olek (lat 17)
 Chłopak Iz. Uczy się w klasie o profilu tanecznym. Oboje z Iz pasują do siebie jak dwie krople wody. Mają te same charaktery.Uważa Crystal za nudziarę.

Aleks (lat 17)
Najlepszy przyjaciel Crystal. Uczy się w klasie o profilu fotograficznym. Crystal wspiera go podczas rozwodu rodziców. 

Michał (lat 17)
Tworzy z resztą paczkę przyjaciół. Uczy się razem w klasie z Olkiem. Jest spokojny jednak w pewnych momentach nie umie nad sobą zapanować.

                                                  Alicja (lat 17) i Laura (lat 17)
Sąsiadki Crystal. Spotykają się czasami po zajęciach. Nie uczą się w tej samej szkole co reszta. Potrafią powiedzieć prosto w twarz co im w tobie nie pasuje. 

 Ida (lat 35)
Właścicielka cukierni w której pracuje Crystal. Jest dla dziewczyny jak mama. W wieku 18 lat urodziła syna. Jej mąż wyjechał za granicę, aby zarabiać. 

Ksawery - Xaw (lat 17)
Syn Idy. Uczy się w klasie razem z Aleksem. Wiele osób uważa że jest zbyt wrażliwy. Pracuje razem z Crystal w cukierni jego mamy.

Jim (lat 24)
Informatyk.
Brat Iz. Poznał Crystal na domówce u Olka i jak twierdzi zakochał się w niej. Dziewczyna w to nie wierzy i nie odwzajemnia jego uczucia jednak mimo wszystko chłopak wierzy w to że będą parą.

Matthew (lat 22)
Tancerz. 
Przyjechał z Irlandii i prowadzi szkołę tańca. Crystal jest pierwszą osobą, którą poznał w Polsce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz